Strani nogometdramatična završnica

Bilićevi momci u teškoj situaciji: porazom protiv Huddersfielda, promovirali su Leeds u premijerligaša i otvorili priliku Brentfordu

17. srpnja 2020. - 21:19

Nogometaši West Bromwich Albiona, koje vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, porazom 1-2 (1-1) na gostovanju kod Huddersfield Towna u susretu pretposljednjeg, 45. kola druge engleske lige došli su u veliku opasnost da ispuste drugo mjesto na ljestvici koje izravno vodi u Premier ligu, a poraz WBA u Huddersfieldu ujedno je i teoretski osigurao povratak Leeds Uniteda u društvo najboljih nakon 16 godina.

Huddersfield je poveo u 4. minuti golom Wilocka, WBA je poeavnao preko O'Sheaja u 42. minuti, no u savršnici dvoboja pobjedu domaćima osigurao je Smith-Rowe u 86. minuti.

WBA je tako ostao na 82 boda, pet manje od vodećeg Leedsa, a jednim više od trećeg Brentforda, no uz utakmicu više od ta dva sastava.

Leeds je osigurao jedno od prva dva mjesta koja izravno vode u Premier lig...

25. travanj 2024 11:33