Strani nogometpripremne utakmice

Belgija se lako obračunala s Kostarikom, Senegal i Južna Koreja igrali iza zatvorenih vrata

12. lipnja 2018. - 11:07

Belgija je uspješno prošla zadnji test prije početka Svjetskog prvenstva u Rusiji, sinoć je u pripremnoj utakmici u Bruxellesu pobijedila Kostariku sa 4-1.

Prvi pogodak na utakmici u 24. minuti zabili su gosti, a strijelac je bio Bryan Luiz. Dries Martens je donio izjednačenje za Belgiju u 32. minuti, a Romelu Lukaku najprije povećava na 2-1 u 42. minuti i onda na 3-1 u 50. minuti.

Mitchy Batshuayi je zabio za konačan rezultat u 65. minuti. Sjenu na pobjedu Belgije bacio je izlazak Edena Hazarda u 70. minuti zbog ozljede.

Belgija je na SP u Rusiji u skupini G s Engleskom, Panamom i Tunisom. Prvu utakmicu Belgijanci igraju u ponedjeljak, 18. lipnja protiv Paname u Sočiju.

Kostarika, koja je na zadnjem SP stigla do četvrtfinala, u Rusiji je u skupini E s Brazilom, Srbijom i Švicarsk...

21. listopad 2024 00:05