Strani nogometbez ispaljenog metka

Bayern s lakoćom prošao PSG: Parižani su na kraju i dobro prošli koliko su mogli primiti golova iz kontri

8. ožujka 2023. - 23:08

Nogometaši Bayerna plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon što su drugi put bili bolji od PSG-a, u uzvratu, na svojoj Allianz Areni, Bayern je slavio 2-0.

Bayern se tako s ukupnih 3-0 plasirao među osam najboljih momčadi, a strijelci su u uzvratu bili Kamerunac Eric Choupo-Moting u 61. te Serge Gnabry u 89. minuti.

U utakmicu su bolje ušli gosti iz Pariza koje je i rezultat iz prve utakmice (0-1) tjerao na više rizika u igri. Mbappe je bio, kao i inače, rastrčan i stalna opasnost za domaću momčad, ali vrlo dobro je tijekom prvih 45 minuta odigrao Lionel Messi koji je konstantno tražio loptu, puno sudjelovao u igri te također mučio Bayern.

Prvu veliku šansu na utakmici PSG je imao u 25. minuti kada je Messi pred suparničkim vratima, u gužvi, nekoliko puta pokušao prog...

19. travanj 2024 11:45