Strani nogometbundesliga

Bayern nezaustavljivo juri prema novom naslovu prvaka, Kramarić zaigrao nakon ozljede

6. lipnja 2020. - 18:40

Nogometaši Bayerna nezaustavljivo jure prema novom naslovu prvaka. U subotu su u 30. kolu Bundeslige sa 4-2 u gostima slavili kod Bayer Leverkusena, koji nije mogao računati na svog najboljeg igrača, ozlijeđenog Kaija Havertza, koji je u nastavku prvenstva nakon korona-pauze zabio pet golova.

Domaćini su poveli golom Lucasa Alaria (9), ali već do poluvremena Bayern je zabio tri pogotka, a strijelci su bili Kingsley Coman (27), Leon Goretzka (42) i Serge Gnabry (45). Robert Lewandowski u 66. minuti pogađa za 4-1, a poraz domaćina ublažio je Florian Wirtz (89).

Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić igrao je za Bayern od 67. minute.

Mainz je ostvario važnu pobjedu u borbi za opstanak, svladavši u gostima Eintracht iz Frankfurta sa 2-0 golovima Mousse Niakhaté (43) i  Pierrea Malon...

25. travanj 2024 07:41