Basaksehir nije uspio iskoristiti kiks najbližeg pratitelja Trabzonspora: pet kola prije kraja ima samo dva boda prednosti u borbi za prvaka

28. lipnja 2020. - 23:03

U derbiju 29. kola turskog nogometnog prvenstva vodeći Istanbul Basaksehir i Galatasaray su odigrali 1-1.

Basaksehir nije uspio iskoristiti kiks najbližeg pratitelja Trabzonspora koji je u subotu odigrao 1-1 protiv 'fenjeraša' Ankaragucua, pa je razlika između njih ponovo dva boda.

Domaćin je poveo u 51. minuti golom Daniela Aleksića, a gosti su izjednačili u 67. minuti preko Emrea Akbabe. Istanbul Basaksehir je od 85. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Edin Višća, no rezultat se više nije mijenjao.

Istanbul Basaksehir pet kola prije kraja vodi na ljestvici sa 60 bodova, Trabzonspor ima 58, a treći je Sivasspor sa 53 boda. Slijede Galatasaray sa 52, Bešiktaš sa 50, te Fenerbahče sa 46 bodova.

Kayserispor, kojeg vodi Robert Prosinečki, se nalazi na 16. mje...

27. travanj 2024 02:41