Strani nogometšpanjolska

Barcelona s lakoćom svladala Villareal i opet je na korak od Reala, Ante Budimir zabio i donio važnu pobjedu Osasuni

20. listopada 2022. - 23:31

Barcelona je slavila u derbiju 10. kola Primere na Nou Campu protiv Villareala s 3-0, dok je Ante Budimir zabio jedini gol za pobjedu Osasune doma protiv Espanyola.

Dva pogotka za Barcu postigao je Robert Lewandowski koji s jedanaest pogodaka uvjerljivo vodeći na listi strijelaca. Poljak je prvi put zabio u 31. minuti, četiri minute kasnije povisio je na 2:0, a sudbinu gostiju zapečatio je Ansu Fati u 38. minuti.

Nakon osme pobjede Barcelona zauzima drugo mjesto na tablici s 25 bodova. Prvi je Real Madrid koji ima tri boda više, Real Sociedad na trećem mjestu je skupio 22 boda, a Atletico Madrid na četvrtom mjestu ima dvadeset.

Katalonci su tako barem djelomično zaboravili na kiks u nedjeljnom Clasicu u Madridu i već su svoje misli usmjerili na pakleni raspored koji ih čeka u sljedeć...

18. travanj 2024 15:42