Strani nogometdobro izgledaju

Barcelona raspucana protiv Beckhamovog Intera: fantastična večer napadača Raphine, za domaće zaigrao Romeo Beckham

20. srpnja 2022. - 14:50

U noći kad je transfer Roberta Lewandowskog iz Bayerna u Barcelonu za 50 milijuna eura službeno potvrđen, nova momčad poljskog golgetera je na američkoj pripremnoj turneji svladala Inter iz Miamija sa 6-0.

Stadion u Fort Lauderdaleu je bio rasprodan, a Katalonci su se potrudili dobro zabaviti kako domaće, tako i svoje navijače. Novi Barcelonin napadač Raphina je bio središnja figura prvog poluvremena.

Brazilac je prvo u 19. minuti asistirao Pierre-Emericku Aubameyangu za vodeći pogodak. Šest minuta poslije se sam upisao u strijelce nakon ubačaja Baldea, da bi u 41. minuti poslužio Ansua Fatija koji je poslao projektil pod gredu.

Xavi Hernandez je na poluvremenu promijenio cijelu momčad, a i domaći trener Phil Neville je posegnuo za osvježenjima, ali devetoj momčadi Istočne...

25. travanj 2024 05:59