Barcelona izvukla bod u dramatičnoj završnici na Camp Nou: Araujo pogodio u zadnjoj Minuti i otkinuo pobjedu Granadi

20. rujna 2021. - 23:47

U susretu 5. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je u ponedjeljak na svom stadionu protiv Granade odigrala 1-1, a izjednačujući pogodak zabila je u 90. minuti.

Granada je povela preko Domingosa Duartea već u 2. minuti. Unatoč stalnog pritiska i dobrih prigoda Barca nikako nije uspijevala zatresti mrežu protivnika sve do 90. minute, kada je za 1-1 pogodio branič Ronald Araujo.

Vodeći Real Madrid ima 13 bodova, drugi je Atletico Madrid sa 11, a Valencia i Real Sociedad imaju po 10 bodova. Barcelona s utakmicom manje je sedma s 8 bodova, dok je Granada 17. sa tri boda.

19. travanj 2024 14:22