Barcelona doživjela neugodan poraz kod Cadiza: vratar Ter Stegen obilato počastio novog prvoligaša koji se može pohvaliti ‘skalpovima‘ velikana

6. prosinca 2020. - 00:02

Nogometaši Barcelone doživjeli su poraz u 12. kolu Primere izgubivši 1-2 kod novoga prvoligaša Cadiza zahvaljujući katastrofalnim pogreškama vratara Marca-Andrea ter Stegena.

Da u Cadizu neće biti lako po Katalonce vidjelo se već u 9. minuti kada je Gimenez doveo domaćine u vodstvo nakon velike pogreške vratara Ter Stegena, koji je ispustio loptu. Barca je izjednačila autogolom Alcale (56), da bi pobjedu Cadizu i četvrti poraz Barce donio veteran Alvaro Negredo iskoristio nesmotreno dodavanje ter Stegena.

Cadiz se već nakon 11. kola može pohvaliti pobjedama nad najvećima jer je ranije slavio s 1-0 kod Real Madrida.

Atletico se popeo na sam vrh domaćom pobjedom protiv Valladolida 2-0. Prvo poluvrijeme je završilo 0-0, da bi u drugom pogocima Thomasa Lemara (56) i Mark...

20. travanj 2024 01:26