Strani nogometbundesliga

Augsburg otvorio kolo minimalnom pobjedom protiv Bayera: Beljo opet zadavao muke suparnicima, ali nije zabio

3. veljače 2023. - 23:28

Nogometaši Augsburga s minimalnih su 1-0 (0-0) pobijedili Bayer Leverkusen u prvoj utakmici 19. kola njemačke Bundeslige, koji je odigran u petak.

Pogdak za šestu prvenstvenu pobjedu Augsburga u ovoj sezoni postigao je Mergim Berisha u 55. minuti.

Mladi hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo ponovno je bio u početnom sastavu Augsburga i igrao do 82. minute. Iako je ostao bez prvijenca u dresu svog novog kluba, njegov nastup nije prošao nezapaženo. Dvaput je preciznim udarcima suparničkog vratara prisiljavao na intervencije, a upravo nakon njegovog pokušaja je Augsburg došao do udarca iz kuta koji je prethodio pobjedničkom pogotku. Beljo je u 37. minuti zaradio i žuti karton zbog povlačenja.

Augsburg je sa 21 bodom privremeno zasjeo na 13. mjesto, dok je Bayer sa 24 boda osta...

24. travanj 2024 05:10