Athletic Bilbao novom pobjedom zauzeo vrh ljestvice: otpor Mallorce slomljen je u razmaku od šest minuta

11. rujna 2021. - 23:33

Nogometaši Athletica pred svojim su navijačima u Bilbau svladali Mallorcu s 2-0 (0-0) i privremeno zasjeli na vrh ljestvice španjolske La Lige.

Do 68. minute nije bilo pogodaka, a onda su domaći nogometaši u šest minuta dvaput zatresli mrežu i došli do druge pobjede u sezoni. Za 1-0 je pogodio Vivian, a za konačnih 2-0 Inaki Williams.

U prvoj utakmici subotnjeg programa Levante i Rayo Vallecano su odigrali 1-1 u Valenciji. Domaći su poveli u 39. minuti, kad je Marti realizirao kazneni udarac, a Rayo je izjednačio u drugoj minuti sučevog dodatka preko Guardiole.

Athletic Bilbao ima osam bodova, jedan više od skupine u kojoj je šest klubova sa po sedam bodova, a u kojoj je na sedmoj poziciji i Mallorca.

27. travanj 2024 02:23