Strani nogometkup kralja

Athletic Bilbao izborio četvrtfinale, nakon produžetaka izbacili su Barcelonu

21. siječnja 2022. - 06:58

Popunjeno je i posljednje mjesto u četvrtfinalu španjolskog Kupa kralja. Nogometaši Athletica su u Bilbau svladali Barcelonu s 3-2 nakon produžetaka.

Utakmica je počela sjajnim pogocima s obje strane. Već u drugoj minuti briljantno je suprotni kut naciljao Iker Muniain za 1-0 domaćina, no u 20. minuti je na vrlo sličan način uzvratio Ferran Torres, novo veliko pojačanje Barcelone.

Golova potom nije bilo sve do 86. minute kada se činilo da je Athletic osigurao prolaz. Nakon prekida i gužve najbolje se snašao Inigo Martinez. No, Barcelona se uspjela dovući do produžetaka, a u 93. minuti je, na asistenciju Danija Alvesa, zabio Pedri.

U produžecima je Athletic i treći put poveo, a bio je to gol vrijedan prolaska dalje. Muniain je na samom kraju prvog produžetka pogodio s bijele ...

26. travanj 2024 01:52