Strani nogometprvenstveni dvoboji

Atalanta preokretom došla do pobjede protiv Bologne, Mariju Pašaliću poluvrijeme, Nikola Moro ostao na klupi

9. siječnja 2023. - 23:00

U posljednjem susretu 17. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Bolognu sa 2-1, a za pobjednički sastav je u prvom poluvremenu igrao Mario Pašalić.

Bologna je povela već u šestoj minuti utakmice, a pogodak je postigao Riccardo Orsolini. Domaćin je držao prednost u prvom dijelu, no Atalanta je u nastavku okrenula rezultat.

Gosti su izjednačili već u 47. minuti golom Teuna Koopmeiners na asistenciju Jeremia Boga koji je ušao u drugom dijelu umjesto Maria Pašalića i nakon svega dvije minute na terenu asistirao je za pogodak.

Boga je u 58. minuti upisao i drugu asistenciju, ovoga puta za Rasmusa Hojlunda koji je zabio za 2-1. Pašalić je bio u početnom sastavu Atalante, ali ga je Gian Piero Gasperini ostavio u poluvremenu u svlačionici. Nikola Mo...

18. travanj 2024 11:18