Strani nogometbolji od kolumbije

Argentina nakon jedanaesteraca izborila finale Copa Americe gdje ih čeka domaćin Brazil

7. srpnja 2021. - 09:00

Nogometaši Argentine plasirali su se u finale Copa Americe nakon što su noćas u polufinalu na stadionu "Mané Garrincha" u Braziliji nakon boljeg izvođenja penala svladali Kolumbiju sa 3-2. U finalu 11. srpnja na stadionu Maracana igrat će protiv domaćina i branitelja naslova reprezentacije Brazila.

Nakon 90 minuta rezultat je bio 1-1, a povela je Argentina u 7. minuti pogotkom napadača Intera Lautara Martíneza nakon dodavanja Lionela Messija. Kolumbija je izjednačila u 61. minuti, a strijelac je bio veznjak Porta Luis Diaz, kojem je asistirao Edwin Cardona, veznjak Boca Juniorsa.

Na kraju su odlučivali penali, a za Argentinu su pogodili Lionel Messi, Leandro Paredes i Lautaro Martinez, dok trojica Kolumbijaca nisu bili precizni, Davinson Sánchez, Yerry Mina i u petoj seriji ...

29. travanj 2024 02:42