Strani nogometzanimljiva večer

Aktualni europski prvak Real Madrid u završnici slomio otpor Leipziga, City preokrenuo rezultat u četiri minute

14. rujna 2022. - 23:43

Aktualni europski prvak Real Madrid pobijedio je u susretu F skupine RB Leipzig sa 2-0.

Gosti su se dobro držali 80 minuta, no potom su primili dva gola. Za 1-0 je postigao Federico Valverde u 80. minuti na asistenciju Vinisiusa Juniora, a pobjedu "Kraljevskog kluba" je potvrdio Marco Asensio u sudačkoj nadoknadi.

Luka Modrić je igrao do 81. minute za Real, dok Joško Gvardiol nije nastupio u njemačkim redovima.

U drugom dvoboju iz ove skupine ukrajinski Šahtar i škotski Celtic su remizirali u Varšavi odigravši 1-1.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijelu utakmicu za Celtic, a počeo je i akciju za prvi pogodak na susretu. Dalekometno je ispucao loptu na domaću polovicu te je u akciji koja je slijedila Celtic poveo. Autogol je tada, u 10. minuti, dao Bondarenko. ...

18. travanj 2024 09:08