Rukometprva liga

ŽARK Split slavio u dalmatinskom derbiju: pobjedonosni zgoditak Splićanke su zabile osam sekundi prije kraja

Piše Ivan Renić, Branko Kuližan
28. studenog 2022. - 14:11

Početak je pripao domaćim rukometašicama, tijekom prvog dijela gledali smo loše izdanje gošći što su iskoristile Pločanke i na odmor se otišlo sa pet pogodaka viška za Dalmatinku. Drugo poluvrijeme druga slika na parketu. Splićanke su prešle u vodstvo. Kraj je bio uzbudljiv. U 60. minuti djevojke s Neretve su poravnale na 29:29, a 8 sekundi prije gošće su postigle pobjedonosni pogodak.

Split 2010 – Koka 31:25 (16:14)

Do petog slavlja u posljednjih šest utakmica stigle su rukometašice Splita 2010. Izuzev očekivanog poraza od Podravke, u sjajnoj su formi. Na Gripama su pobijedile Koku u utakmici u kojoj gošće nisu nijednom vodile. Imale su domaće plus šest u prvom dijelu, ali Koka se u nastavku približila. Ipak, bliže od minus jedan nije mogla i Split je tako upisao nova dva...

20. travanj 2024 11:12