RukometNeočekivani rasplet

Veliko iznenađenje u Debrecenu: Crna Gora u dramatičnoj završnici svladala Sloveniju i eliminirala je s Europskog prvenstva

17. siječnja 2022. - 20:03

Najuzbudljivije je bilo u Debrecenu gdje su Slovenija i Crna Gora u izravnom dvoboju odlučivali o prolasku skupine. Slovenci su imali minimalnu prednost od početka utakmica da bi u drugom dijelu prvog poluvremena došli do +4. Crnogorci se ne predaju i u posljednjih deset minuta utakmice ulazi se s neriješenim rezultatom.

Slovenci su ipak kontrolirali vodstvo sve do 3 minute prije kraja kada Crna Gora golovima Branka Vujovića dolazi do 32:30. Jure Dolenec uzvraća sa svoja dva gola za novo izjednačenje. Ipak, Crna Gora na kraju dolazi do pobjede s 33:32 i velikog slavlja. Oni su se tako priključili Danskoj koja je već osigurala prolazak u drugi krug iz skupine A. Crna Gora će biti prvi protivnik Hrvatske ako 'Kauboji' prođu skupinu.

Rusija je nastavila s dobrim igrama na Euro...

20. travanj 2024 02:27