Vatromir Srhoj: Stevanović je razbio Norvežane

Piše Vatromir Srhoj
11. travnja 2016. - 10:05
str00

Kako je ovo lijepo odigrano, s ovakvim Stevanovićem na golu da smo igrali protiv vanzemaljaca - dobili bi utakmicu. Stevanović je razbio Norvežane, u prvih sedam minuta nisu znali što im se dogodilo, dalo je to sigurnost našima.

Svaka čast Šterbiku, Landinu, Omeyeru, ali ovo što je branio naš vratar u prvom poluvremenu je neponovljivo. To je ključ pobjede. Norvežani su se uplašili, sve im je obranio i kada su imali pravu šansu nisu imali vjeru u sebe da mogu zabiti.

No, treba istaknuti izvrsnog Duvnjaka u obrani 5-1 na prednjem koji je potpuno usporio Norvežane, prekidao im protok lopte, u obrani smo bili izvrsni, zaustavili smo i taj njihov “brzi centar“, zatvorili ih, a oni svakome prodaju tako pet-šest golova. Kada smo stigli na 13:4 zaključio sam utakmicu, to je bilo fant...

25. rujan 2024 09:27