Rukometstručno oko

Vatromir Srhoj: Izgledalo je to puno bolje kad smo prešli na obranu 6-0. Ipak, ima nešto čega se plašim

18. siječnja 2021. - 11:25

Prvo poluvrijeme nije mi bilo drago, a drugo je već bilo puno gledljivije. Kao trener znam koliko je važna ta prva pobjeda i vjerujem da ćemo biti sve bolji u sljedećim utakmicama.

Očito je kako je utakmica s Japanom bila u glavama naših igrača u otvaranju dvoboja s Angolom jer vidio sam dosta nervoze. Ni obrana 5-1 nije bila na nekom kvalitetnom nivou. Na centralnom su se mijenjali Mamić, Brozović, Musa... Tu smo dosta „plivali”. Napad? Dovoljno je reći da smo nakon 18 minuta bili na pet golova. Nije to izgledalo dobro - prokomentirao je Vatromir Srhoj za 'Slobodnu' pobjedu Hrvatske protiv Angole na SP-u u Egiptu.

Duvnjak je preopterećen

Prelaskom na obranu 6-0 u drugom poluvremenu puno smo toga popravili. Ona je bila brža, pokretljivija i oštrija, dovela je Angolce u pr...

17. travanj 2024 19:22