Rukometgost komentator

Vatromir Srhoj: Izgledali smo nemoćno. Što tek reći za Červarovu izjavu poslije utakmice, ne može se najaviti ostavka prije kraja

Piše Ivan Renić
24. siječnja 2021. - 08:07

Katastrofalna utakmica naših. Ne zna se što je bilo gore, obrana ili napad. Argentina je prezentirala dobru 6-0 obranu s lijepim istrčavanjima na 5-1. Htjeli su ometati naš protok lopte i u tome su uspjeli - prokomentirao je Vatromir Srhoj za ‘Slobodnu‘ poraz Hrvatske od Argentine.

Odgovor našeg napada je bio spora lopta i brzopleti, neizgrađeni šutevi. Argentinci su to dobro iskoristili i brzim golovima pobjegli na 5:0. U prednosti su bili čitavu utakmicu.

Nelogični potezi s klupe

Naši nisu iskoristili ni četiri isključenja protivnika. Osam minuta u prvih 15 smo igrali s igračem više. Ni polovicu toga nismo kapitalizirali. Na poluvremenu je rezultat čak bio zadovoljavajući. Ulaskom Karačića proradila je veza između njega i Marića koji je to sjajno koristio iznudivši nekoliko ...

18. travanj 2024 15:21