Rukometrukomet

Uvjerljive pobjede Dalmatinke i Split 2010 na gostovanjima, Trogiranke nisu imale šanese protiv Podravke

Piše Pero Smolčić, Branko Kulidžan, Vilko Stojan
27. rujna 2022. - 21:05

Rukometašice iz Splita loše su ušle u utakmicu, nakon osam i pol minuta igre Plahinek je za domaće zabile iz kontranapada i na semaforu je pisalo 6:3. No, malo po malo igra je promijenila smjer. Izjednačile su gošće na 7:7, 8:8, a potom sasvim prelomile susret. U 25. minuti Klara Rubić je potegnula izvan devet metra, pogodila za velikih 12:8 za Split 2010. Rubić je na koncu utakmicu završila s čak 11 pogodaka, a Splićanke su upisale lagane bodove s čak osam golova viška.

Split 2010: Stilinović (8 obrana), Pavković, Mijić (2), Fradelić (2), Gudelj (6), Maleš (1), Rubić (11), Babić, T. Hudoletnjak (6), Romić, Ercegović(6), Strinić.

Djevojke s Neretve u Sesvete su otputovale s ukupno 13 igračica, oslabljene, bez vratarke Andrijane Vlatke Jelčić te igračica Anđele Zeli...

25. travanj 2024 17:30