Rukometženski rukomet

Splićanke pogotkom Sare Marendić osigurale pobjedu i nadu da se u zadnjem kolu može osigurati i nastup u Europi

Piše M.Bi., V.S.
23. svibnja 2022. - 16:57

Velika pobjeda Splićanki u derbiju pretposljednjeg kola. Dvije sekunde do kraja zabila je talentirana Sara Marendić za slavlje domaćih rukometašica kontra trećeplasiranih Bjelovarčanki i time produžila nadu Splita da u zadnjoj rundi ipak može do četvrtog mjesta i – Europe!

Inače, utakmica je protekla u egalu, prednost domaćih nije prelazila tri gola (8:5, 14:11, 19:16), dok su gošće tek u nekoliko navrata vodile s jednim pogotkom razlike. Završnica je bila iznimno uzbudljiva, u tim minutama odluke dominirala je upravo mlada Sara koja je zabila četiri važna pogotka u posljednjih 15-ak minuta. I onaj odlučujući dvije sekunde do kraja...

Mlade rukometašice trenera Ivana Mitra su se pobjedom oprostile od domaće publike. Još jednom su dokazale da, bez obzira na mladost i ne...

19. travanj 2024 21:21