Rukometsvjetsko prvenstvo

Sa Šegom nam rastu ambicije: već do poluvremena obranio je tri sedmerca, držao Katar na distanci, donio nam mir...

21. siječnja 2021. - 10:10

Nije dugo trebalo Marinu Šegi da pokaže koliko je dragocjen hrvatskoj reprezentaciji. Odmah u prvoj utakmici u kojoj je nastupio, protiv Katra, skinuo je sva četiri sedmerca i trasirao put Hrvatske do trijumfa gotovo sigurno vrijednog plasmana u četvrtfinale Svjetskog prvenstva.

Treba tu istaknuti i ulogu Ivana Pešića koji je u uvodu utakmice s nekoliko obrana “potkresao” krila naših suparnika, a onda je palicu preuzeo Šego.

Već do poluvremena obranio je tri sedmerca, držao Katar na distanci i omogućio nam da na odmor odemo s dva gola razlike. U 50. minuti pri našem vodstvu 22:20 izludio je Madadija “skinuvši” mu već treći sedmerac i četvrti ukupno, a u sljedećem napadu otišli smo na plus tri...