Rukometprvenstvo

Rukometaši Trogira došli do vrijednog boda, Dubrovnik na nuli nakon pet kola

Piše Ivan Renić, Tonči Vlašić
12. listopada 2021. - 09:27

Rukometaši Trogira stigli su do vrijednog boda remiziravši u gostima protiv Bjelovara (25:25). Treći je to ukupno bod, opet na gostujućem terenu, nakon što su u 3. kolu pobijedili u Dubrovniku.

Trogirani su vodilo u nekoliko navrata na početku susreta, no do kraja poluvremena domaći odlaze  na plus tri (13:10). Serijom pogodaka u nastavku, Trogir je opet prešao u vodstvo i do kraja utakmice imao sve u svojim rukama. Imali su i čak tri pogotka prednosti, ali Bjelovar je uspio poravnati.

Mogli su novopečeni premijerligaši i do pobjede. U posljednjoj minuti je zabio Marin Babić, no domaćini su uveli sedmog igrača i pogodili za konačnih 25:25. Imao je Trogir još desetak sekundi za posljednji pokušaj, ali ipak nisu uspjeli te su se na koncu morali zadovoljiti bodom.