Rukometliga prvaka

Rukometaši PPD Zagreba upisali novi poraz na gostovanju u Sloveniji

9. veljače 2021. - 20:49

Rukometaši PPD Zagreba upisali su još jedan poraz u EHF Ligi prvaka, bolji od njih je u utorak u zaostaloj utakmici 10. kola na svom terenu bilo sa 29-28 (14-12) Celje PL.

Već u prvom poluvremenu Celje dolazi u prednost, odvaja se na dva razlike u 19. minuti (8-6). 'Zagrebaši' su im se približili na gol razlike kod 11-10 šest minuta kasnije, no onda su Slovenci opet povećali prednost.

U drugom poluvremenu Celje je imalo prednost i od pet golova (22-17, 23-18), no onda PPD polako stiže razliku i u 47. minuti susreta dolazi na dva razlike (25-23), a u 53. minuti i do izjednačenje nakon pogotka Luke Lovre Klarice (28-28). Međutim, PPD zadnje dvije minute igra s igračem manje i prima gol koji Celjanima donosi pobjedu.

U redovima PPD-a najbolji je bio Matej Hrstić koji je upisao šest...

24. travanj 2024 00:55