Rukomet2. HRL JUG

Remijem kod odličnog Sinja Makarska završila turbulentnu sezonu: Anđela Selak zabila čak 17 golova!

Piše Mladen Bagić
25. travnja 2022. - 15:42

Do 40. minute domaće su imale prednost (1-3 razlike), a onda je stvar u svoje ruke preuzela Anđela Selak (17), ljevoruka vanjska koja je počela trpati u domaću mrežu iz svih pozicija. Još je Makarska od 45. ostala bez Nine Juričić (ozljeda) pa su teret morale preuzeti Bandur, Šalinović...

Od 19:19 pa do kraja, dakle 20 minuta, sve je bilo u egalu. Vode gošće u 56. sa 32:33, s dva gola Pletikosić sve okreće, ali Šalinović zabija za 34:34 i u zadnjih 60 sekundi još po jedan gol, Radanović, pa Anđela Selak, njezin 17. gol na utakmici (21 pokušaj, fantastičnih 80 posto realizacije), za konačnih 35:35, u jednoj lepršavoj utakmici, sa slabijim obranama, ali i lijepim napadačkim potezima.

Makarska je još jedanput pokazala da se može nositi s ekipama iz vrha (Sinj je vicep...

26. lipanj 2024 11:28