Rukometprvenstvo

Remi Ribole Kaštela na teškom gostovanju u Varaždinu, pobjede Metkovića i Trogira

Piše Ivan Renić
15. studenog 2022. - 07:04

Seriju poraza rukometaši Ribole Kaštela okončali su remiziravši s Varaždinom 32:32 (17:19).

Bilo je to teško gostovanje kod favoriziranog protivnika. Međutim, sjajno su izgledali Kaštelani. Imali su u prvom dijelu u nekoliko navrata i tri pogotka prednosti. Na predah su tako otišli s dva gola viška. Vratili su se domaći u nastavku i okrenuli rezultat. Četiri minute do kraja imali su dva pogotka prednosti. No, Kaštelani nisu odustajali te su na krilima raspoloženog Kovačevića stigli do izjednačenja u posljednjim sekundama. Bio je to njegov 11 gol, uz samo jedan promašaj.

Ribola Kaštela: Olić (11 obrana), Romić (2 obrane), Krešić (1), Milas (3), Banović (1), Radina, Milković (1), Klasanović, Krokar, Kaštelan (1), Šolić (1), Vujičević (6), Kovačević (11), Papić (5), Čajić...

19. travanj 2024 06:23