Rukometseha liga

PPD poražen u Mađarskoj

20. prosinca 2016. - 21:15
zagreb_veszprem40-101216

Rukometaši PPD Zagreba u zaostalom su susretu 5. kola regionalne SEHA lige izgubili na gostovanju kod mađarskog Veszprema sa 25-28 (10-14).

Domaći su sredinom drugog poluvremena imali pet pogodaka prednosti, no Zagreb je odličnom igrom u razdoblju od 44. do 56. minute uspio doći do izjednačenja na 24-24, a potom i 25-25, no u samoj završnici su Gajić, Ilić i Lekai pogodili za 28-25, dok je Mikler uspio obraniti dva teška udarca igrača hrvatskog prvaka.

Najefikasniji u sastavu PPD Zagreba bili su Luka Šebetić i Dobrivoje Marković sa po pet golova, dok je Gašper Marguč postigao šest pogodaka za Veszprem.

PPD Zagreb je sa 28 bodova iz 13 susreta treći na ljestvici, dok je Veszprem drugi sa 35 bodova iz 15 utakmica. Na vrhu je Vardar sa 38 bodova iz 15 utakmica.