sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM

Ploče domaćin 6. mediteranskog prvenstva mladih rukometašica

Piše PSD.
13. rujna 2010. - 10:36
Direktori marketinga Hrvatskoga rukometnog saveza i hotela „Labineca“ Silvio Njirić i Damir Varošanec su u Gradcu potpisali Ugovor o suorganizaciji 6. Mediteranskog rukometnog prvenstva za djevojke rođene 1994. i mlađe, koje će se održati od 14. do 21. studenoga u Pločama.

Svečanosti na kojoj je predstavljen logotip prvenstva prisustvovali su Zlatko Škrinjar, glasnogovornik HRS-a, Ivo Kosović, načelnik općine Gradac, Krešimir Vejić, gradonačelnik Ploča i Neven Vicić, predsjednik ŽNK „Dalmatinka“, novoga prvoligaša iz Ploča.

Silvio Njirić je govorio o značaju prvenstva za HRS, koji organizira najveći broj športsih priredbi tijekom godine u Hrvatskoj.

Damir Varošanec je naglasio značaj skorašnjega događaja u športskome i turističkom smislu i najavio svakodn...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
11. lipanj 2026 19:10