Rukometeuropska liga

Nexe stigao do pobjede u Francuskoj u zadnjim sekundama

19. listopada 2021. - 23:39

Rukometaši Nexea otvorili su natjecanje u C skupini EHF Europske lige gostujućom pobjedom protiv francuskog PAUC-a sa 30-29, a pogodak odluke zabio je Halil Jaganjac dvije sekunde prije kraja susreta.

Nakon što su uspješno preskočili kvalifikacije za Europsku ligu, Našičani su na otvaranju skupine priredili iznenađenje ostvarivši gostujuću pobjedu nakon dramatične završnice.

Nakon prvih 15 minuta koji su protekli u izjednačenoj igri, domaćin je prvi stigao do dva gola viška (10-8). Međutim, Nexe je uzvratio serijom 5-1 za vodstvo 13-11. U 29. minuti momčad Branka Temšea je prvi put stigla i do tri gola prednosti, a s plus tri za Nexe je završen i prvi dio (17-14).

Francuski sastav je na otvaranju drugog poluvremena smanjio na gol zaostatka (16-17), u 34. minuti izjednači...

25. travanj 2024 05:42