Rukomet2. HRL JUG, ŽENE

Makarke proigrale nakon jezikove juhe i došle do četvrte pobjede

Piše Mladen Bagić
14. ožujka 2022. - 19:47

Rekli bi, pobjedi se ne gleda u zube. Tako jeste, nekada su bodovi važniji od onoga što se pokaže na terenu, ali to ne bi trebalo postati pravilo. Makarke su očekivano porazile povratnice u ligu, posao su završile tek u zadnjih 20-ak minuta, jer su uporne i borbene gošće, s nekoliko novih - starih igračica, bile posve ravnopravne 35 minuta, a nakon što je i poluvrijeme završilo u egalu (11:11). Jezikova juha trenerice Leone Lendić-Kovačević u pauzi je očito trgnula djevojke i napadački dio je profunkcionirao, dvostruko više golova su Bandur, Šalinović, Juričić i Selak zabile, otišle i do +9. Baš šteta za prvo poluvrijeme u kojem je trebalo osigurati rezultat, pa bi Ševelj, Kajtazi, Ivanac... dobile i više od tek par minuta igre. Na golu je svoj debi u samoj završnici imala i Paula Marki...

01. srpanj 2024 08:49