Liga za ostanak: Trogiranima derbi Dalmacije, Kaštelani poraženi u Bjelovaru

Piše Ivan Renić, Vilko Stojan
20. veljače 2023. - 19:21

Moslavina – Ribola Kaštela 31:25 (17:14)

Nakon velike pobjede na Sokolani protiv Bjelovara, rukometaši Ribole Kaštela poraženi su na gostovanju kod Moslavine rezultatom 31:25. Imaju Kaštelani za čime žaliti, vodili su dobar dio prvog poluvremena. Milas i Kaštelan zabijali su s vanjskih pozicija. Gosti su najviše imali dva pogotka prednosti. Pred kraj prvog poluvremena domaći su se vratili, nanizali nekoliko kontranapada i na odmor otišli s tri gola prednosti. Sporo su se gosti vraćali u obranu. U redovima Kaštela Milas vedri i oblači. Tako je njegov crveni karton na početku drugog dijela usmjerio utakmicu na mlin domaćih. Nisu na klupi Ribole bili zadovoljni suđenjem, no odluke se nisu mijenjale. Moslavina je do kraja održavala prednost i na kraju došla do, barem na oko, lagane pobjed...

20. travanj 2024 16:58