Rukometženski rukomet

Dalmatinske prvoligašice polovičnog učinka na domaćim parketima: Ana Zelić odnijela bodove Koki, Sesvete rutinski do pobjede u Trogiru

Piše Branko Kulidžan, Vilko Stojan
4. svibnja 2022. - 14:20

Gošće su utakmicu otvorile sa 2:0 da bi onda igračice Dalmatinke poravnale rezultat i prešle u vodstvo do tri pogotka (6:3 i 7:4). Igračice Koke ne posustaju, te prvi dio rješavaju tijesno sa golom prednosti. Drugi dio donosi izjednačenu igru gdje se u vodstvu izmjenjuju ekipe, ali sve u dva pogotka razlike. Pobjedu djevojkama sa Neretve donosi Anđela Zelić u zadnjoj minuti  pogotkom iz kaznenog udarca.

Prvih 30 minuta igralo se „gol za gol“ bez velike razlike za bilo koju ekipu, a naročito domaće igračice moraju zahvaliti Paulini Pavković koja je bila više nego sjajna na vratima. Prvih 15 minuta drugog dijela nastavilo se u istom ritmu. Nekoliko dobrih obrana gostujuće vratarke Lee Beličev i efikasnost Mije Tupek prvi put tijekom utakmice jedna ekipa ima tri gola viška, gošće ...

22. travanj 2024 19:40