Rukometpremijer liga

Dalmatinci ‘u ništa‘: Ribola Kaštela i Metković Mehanika ‘pali‘ u nastavku, Trogirani nisu imali šanse protiv ‘plinara‘

Piše Ivan Renić, Vilko Stojan
10. listopada 2022. - 21:38

Rukometaši Ribole Kaštela poraženi su na gostovanju kod Rudara rezultatom 26:30 (12:10). Bio je to susret u kojem su Kaštelani imali prednost nakon prvih 30 minuta. Domaći su bolje otvorili, poveli sa 6:2, no gosti su potom uzvratili i preokrenuli golovima Milkovića, Kovačevića i Milasa. Na odmor se tako otišlo s plus dva za kaštelanske rukometaše. Nisu, međutim, izdržali u nastavku. Utakmica je bila u egalu do 45. minute, a onda je Rudar serijom pogodaka Runtasa i Starčevića slomio otpor friških premijerligaša. Milas i Milković bili su najraspoloženiji u redovima Kaštelana s po pet pogodaka.

Ribola Kaštela: Olić (5 obrana), Romić (1); Krešić, Milas (5), Radina (2), Milković (5), Klasanović, Krokar, Kaštelan, Šolić (3), Vujičević (2), Kovačević (4), Papić (4), Malnar,...

28. travanj 2024 02:59