Ostalokraj puta

Zadnji dan igrat će se u revijalnom tonu: Solaris se porazom od Miskolca oprostio od Europa kupa

28. rujna 2019. - 23:42

Vaterpolisti Solarisa poraženi su i u drugom kolu druge kvalifikacijske runde LEN Euro Kupa koja se igra u Šibeniku i tako su izgubili sve šanse da se plasiraju u četvrfinale. Sunce 'sunčanih' kao da je izgubilo sjaj protiv mađaraskog Miskolca. Ili, čini se kako se momčad trenera Joška Krekovića 'ispuhala' nakon sjajnog otpora kojeg je pružila talijanskoj Ortigiji u prvom kolu (10:12).

Mađari su sve riješili u ranoj fazi utakmice. Vrlo brzo su poveli 6:0, a domaći su prvi gol na utakmici postigli tek u zadnjoj minuti druge četvrtine kada je zabio mladi Vice Erak. Do kraja su objektivno kvalitetniji Mađari rutinski sačuvali prednost.

U drugoj utakmici subotnjeg programa, talijanska Ortigija savladala je španjolski Mediterrani s 12:7. Zbog takvog raspleta, dvije nedjeljne u...

26. travanj 2024 03:10