sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM

Vladimir Kličko ponovo završio u bolnici

Piše PSD.
5. prosinca 2011. - 13:25
Zdravstveno stanje svjetskog boksačkog prvaka u teškoj kategoriji Vladimira Klička (35) ponovo se pogoršalo, otkrio je njegov brat Vitalij (40).

- Vladimiru se stanje pogoršalo, odvezao se ponovo u kliniku. Ne osjeća se najbolje – rekao je Vitalij prilikom godišnjeg osvrta na RTL televiziji na kojem je uz njega trebao biti i Vladimir.

U subotu bi Vladimir, svjetski prvak prema verzijama WBO, IBF, WBA i IBO, trebao u Düsseldorfu braniti svoje naslove protiv francuskog izazivača Jean-Mac Mormecka. Upitan da li je održavanje borbe upitno, Vitalij je rekao:

- Zasad nije.

Podsjetimo, u petak je mlađi brat Kličko završio u insbruškoj bolnici zbog nepodnošljivih bolova u trbušnoj šupljini. Pripremao se za obranu naslova u obližnjem Goingu, njegovoj uobičajenoj bazi kada je, kaže, osjet...
Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 20:52