Zdravstveno stanje svjetskog boksačkog prvaka u teškoj kategoriji Vladimira Klička (35) ponovo se pogoršalo, otkrio je njegov brat Vitalij (40).
- Vladimiru se stanje pogoršalo, odvezao se ponovo u kliniku. Ne osjeća se najbolje – rekao je Vitalij prilikom godišnjeg osvrta na RTL televiziji na kojem je uz njega trebao biti i Vladimir.
U subotu bi Vladimir, svjetski prvak prema verzijama WBO, IBF, WBA i IBO, trebao u Düsseldorfu braniti svoje naslove protiv francuskog izazivača Jean-Mac Mormecka. Upitan da li je održavanje borbe upitno, Vitalij je rekao:
- Zasad nije.
Podsjetimo, u petak je mlađi brat Kličko završio u insbruškoj bolnici zbog nepodnošljivih bolova u trbušnoj šupljini. Pripremao se za obranu naslova u obližnjem Goingu, njegovoj uobičajenoj bazi kada je, kaže, osjet...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....