Ostalofutsal

Visoka pobjeda Vrgorca protiv oslabljenog Osijeka

Piše Mate Primorac
21. ožujka 2021. - 16:00

Malonogometaši Vrgorca s ovom visokom pobjedom protiv oslabljenog Osijeka, koji je u Tinov grad došao sa devet igrača, a od toga tri vratara potvrdili su opstanak u ligi i najavili borbu za play-off.

„Nebesko-plavi“ labudovi su posao su odradili u prvih 20 minuta, mrežu je prvi zatresao Ante Kraljević, zatim je četiri minute poslije na 2:0 rezultat povisio Duško Martinac koji sa Dariom Markićem iz Alumnusa i Sašom Subotićem iz Crnice, i ove godine vodi bitku za prvog strijelca lige. S dva pogotka pred kraj prvog poluvremena, riješeno je pitanje pobjednika u ovom susretu.

Ponovno se razbuđeni Kraljević upisao u strijelce, a jedan pogodak dodao je i mladi Marko Gašpar. U nastavku trener domaćih, Krešimir Čubelić dao je priliku svim igračima, a borbeni gosti su se dva puta upi...

27. travanj 2024 03:03