Ostalotjedni pregled nfl-a

Uzbuna u New Englandu, Steelersi ostali jedina neporažena momčad, Russell Wilson se ‘ugasio‘ u drugom poluvremenu najspektakularnijeg susreta kola

27. listopada 2020. - 15:00

Sirene za uzbunu oglasile su se na Foxboroughu, a razlog je taj što Cam Newton jednostavno igra loše i što je već jasno koliko Patriotsima nedostaje Tom Brady.

Nakon prošlotjednog poraza od Broncosa, u kojem su Patriotsi ostali u igri do posljednjih sekunda isključivo na račun dobre igrane njihove obrane, u nedjelju je Belichickova momčad pretrpjela težak poraz od San Francisco 49ersa. Na Foxboroughu je bilo 33:6 za goste, a napad New Englanda nije uspio postići nijedan touchdown. Newton je imao devet točnih dodavanja iz 15 pokušaja za ukupno 98 jardi, što je u najmanju ruku katastrofalna statistika. Belichick ga je stoga odlučio zamijeniti u posljednjoj četvrtini, a sam Newton je nakon utakmice rekao da je svjestan da bi mogao trajno završiti na klupi ako nastavi s ovakvim igra...

20. travanj 2024 04:39