Ostalofutsal

U remiju Olmissuma i Universitasa dominirali su vratari, rezultatom zadovoljniji mogu biti splitski ‘studenti‘

24. studenog 2020. - 08:58

Glavni junaci remija Olmissuma i Universitasa bili su – vratari. Domaći Žarko Luketin poskidao je dosta toga, a gostujući Ivo Jukić još i više, dvadesetak udaraca, pa se semafor na omiškom Ribnjaku zaustavio na „mršavih” 1:1.

Rezultat je to kojim svakako zadovoljniji mogu biti splitski „studenti” koji su pokazali da vrijede više nego što im pokazuje pozicija na tablici – i dalje su posljednji – dok je aktualni prvak zasigurno očekivao sva tri boda. No, AFCU mu baš i ne paše. Ni lani ga na Ribnjaku kao prvoligaški debitant nije uspio svladati, štoviše tad je AFCU pobijedio.

Uglavnom, da se vratimo na ovaj dvoboj. Olmissum je poveo u petoj minuti golom Sekulića, a gosti su pred kraj poluvremena izjednačili preko Kljunka. Utakmica je bila odlična, borbena, šanse...

19. travanj 2024 05:18