Ostaloprva hmnl

U Dubrovniku palo 13 golova, Square slomio Crnicu u produžetku

Piše Tonči Vlašić, Jakv Kovačević
26. travnja 2023. - 07:16

Dubrovčani su brzo poveli, za 1:0 zabio je Hrkać u 5. minuti. Bruno Žilić je potom napravio slalom kroz obranu Squarea i izjednačio rezulta. Dovoljno je reći da su mu i domaći navijači dugo pljeskali. Majstorija!

Mirko Hrkać je bio sjajan u Sqareu. Potpisao je vodeći gol, asistirao za drugi Haronu Džankoviću, pa zatresao okvir gola Crnice. Square je na odmor otišao s prednosti 2:1. Prvo poluvrijeme bilo je bogato. Square je prvi upao u problema s prekršajima, bilo je i žučnih rasprava među igračima, razgovora sa sucima...

Crnica je izašla iz minusa početkom nastavka. Dragan Vuković se našao u zagrljaju suigrača. Square je opet poveo spretno i sretno – autogol om u 27. minuti. I dok je domaćin slavio, gost je ‘čupao kosu’. Dario Marinović je pritisnuo Josipa Radića, Ž...

01. svibanj 2024 01:38