OstaloTaekwondo

Tercet djevojaka Marjana sjaji u zlatu: do trona su bile bolje od olimpijskih pobjednica, svjetskih i europskih prvakinj

Piše PSD
18. ožujka 2019. - 09:58
63368216-891e-4322-bfbf-57bc55a31d7f.JPG

Fantastičan nastup hrvatskih taekwondo reprezentativki na izuzetno jakom Belgija openu na kojem je nastupilo 1699 sportaša od čega 618 seniora. U takvoj konkurenciji su čak tri članice splitskog Marjana otišle do samog kraja i osvojile zlatne medalje pri tome pobjedivši olimpijske i svjetske prvakinje. Turnir u Lomellu je bio jedini europski turnir G2 kategorije ove godine (uz President cup u Turskoj koji nosi ekstra bodove), stoga ne čudi da je krema svjetskog taekwondoa stigla na tatami ulovit što više bodova u borbi za plasman na olimpijske igre. Nikita Glasnović je bila izvrsna upisavši pet pobjeda u kategoriji do 57 kilograma, a u finalu je slavila protiv dvostruke olimpijske pojednice Jade Jones rezultatom 17:13.

Fenomenalan niz napravila je mlada Bruna Vuletić u katego...

26. travanj 2024 08:08