OstaloSK, Kvitfjel

Svindal slavio i došao nadomak Hirscheru, Kosteliću dva boda

3. ožujka 2013. - 14:57

Svindal je svoju četvrtu ovosezonsku pobjedu u super G-ju, petusveukupno, ostvario vremenom minute, 29 sekundi i 79 stotini, što jebilo prebrzo za apsolutno sve skijaše. Najbliže mu je došao AustrijanacGeorg Streitberger, koji je zaostao 52 stotinke.

Posljednje mjesto na pobjedničkom postolju zauzeo je Talijan WernerHeel s pet stotinki sporijim vremenom od drugoplasiranog Austrijanca.

Ivica Kostelić startao je kao 31., a utrku je završio na 29. mjestuporetka, što mu je bilo dovoljno za osvajanje nova dva boda. Drugi Hrvatu današnjoj utrci, Max Ullrich, krenuo je iz startne kućice kaoposljednji, a utrku je završio na 51. mjestu.

Recimo i da je Svindal današnjom pobjedom došao na svega 29 bodova odvodećeg u ukupnom poretku Svjetskog kupa - Marcela Hirschera. Kostelićje i dalje pe...

08. svibanj 2024 05:44