SuperSport Prva HMNL: remi u derbiju, a ‘studenti‘ očitali lekciju Dinamu

Piše Ivan Renić, Jakov Kovačević
18. listopada 2022. - 11:09

Novo Vrijeme – Olmissum 4:4 (0:2)

Derbi kola bio je utakmica najljućih rivala, aktualnih i bivših prvaka. Sastali su se u drugom kolu podno Biokova i priredili pravi spektakl. I to već drugi put ove sezone. Podsjetimo, Novo Vrijeme je pobijedilo u polufinalu Superkupa odigrano na startu sezone u Makarskoj. Silovito su otvorili Omišani. Već u 10. minuti Olmissum je imao 2:0. Zabili su Sekulić i Moura. Međutim, domaći se nisu predavali. Gašpar je smanjio na 2:1, a onda je vratar Zeleno-plavih Čizmić iz velike udaljenosti zabio za 3:1. Domaći su prethodno tražili prekršaj na svom vrataru, no sudac se nije oglasio. Nedugo zatim, krenuo je nalet Makarana. Od 28. do 39. minute zabili su tri gola za veliki preokret. Činilo se kako će Novo Vrijeme do pobjede nakon čudesnog drugog dijela. No, O...

26. svibanj 2024 19:33