Split uzdrmao Square: Novo Vrijeme Apfel se ‘poigralo’ s Crnicom, a Vrgorac je u trećem pokušaju svladao Universitas, sada kada je najvažnije

Piše Vedran Babić, Tonći Vlašić, Jakov Kovačević
20. travnja 2019. - 11:30
afc_universitas_mnk_novo_vrijeme_apfel_05042019_13.JPG

Zanimljiv je bio prvi krug četvrtfinalnih utakmica doigravanja za futsal prvaka Hrvatske.. Split je slavio u Gospinom polju nakon dodatnih deset minuta sa čak 7:2 te je na korak do plasmana u polufinale. Druga utakmica igra se na njegovim Gripama krajem idućeg tjedna.

Square mora slaviti u Splitu kako bi ostao u igri za plasman u polufinale. Ukoliko uspije majstorica bi se igrala u Gospinom polju, u utorak, 30. travnja. Nakon dva poluvremena rezultat je bio 2:2 i ušlo se u produžetke, a u njima je pogađao samo Split i to čak pet puta.

Split je u četvrtoj utakmici ove sezone stigao do prve pobjede protiv Squarea, i to u trećoj utakmici u Gospinom polju. Square je dobio kod kuće Splita za bodove (3:2 nakon 0:2) te u četvrtfinalu Kupa (5:4), dok je ogled za bodove na Gripama zaključen...

20. travanj 2024 05:06