Ostalodobar vikend

Split upisao važnu pobjedu protiv Uspinjače, Universitas uvjerljiv protiv Jesenja

4. ožujka 2019. - 15:09

Neuobičajeno malo golova palo je na Gripama, samo jedan i to već u petoj minuti kada je Toni Kirevski u maniri Ivana Rakitića u El Clasicu potkopao loptu i nadmudrio inače dobrog gostujućeg vratara Vukovića. No još je bolji bio njegov kolega na suprotnoj strani Čizmić koji je obranio baš sve pokušaje Uspinjače.

U pretposljednjoj minuti Sekulić nije realizirao akumulaciju, no Splićani su sačuvali minimalnu prednost i bodovno se poravnali sa sedmoplasiranom Crnicom kod koje gostuju u sljedećem kolu. Protiv Uspinjače je za domaćina debitirao povratnik Brazilac Genario.

Drugu uzastopnu pobjedu upisao je Universitas, ovaj put u Krapini kod Jesenja koje s klupe vodi legendarni Robert Grdović. „Studenti“ su slavili 6:3, s tim da je čak osam golova postignuto u posljednjih sed...

27. travanj 2024 03:10