Splićanke na kraju treće: dramatična majstorica u Poljudu na kraju pripala Buri

Piše PSD
3. lipnja 2019. - 19:15
burice

Vaterpolistice splitske Bure osvojile su treće mjesto u prvenstvu. Bila je to posljednja utakmica, majstorica u Poljudu između Bure i Primorja koju su Splićanke dobile na dramatičan način, doslovno u posljednjim desetinkama nakon što je šut Karle Srdanović pogodio stativu, ali se ipak nekako "ušuljala" lopta u mrežu.

Sama utakmica obilovala je preokretima, Riječanke su bolje otvorile dvoboj, imale vodstvo od 3:0 i 4:2, Splićanke su poravnale i imale prednost od 6:4. U posljednju četvrtinu ušlo se rezultatom 7:7, domaće su vaterpolistice pogocima Ive Rožić i Karle Srdanović stigle do velika dva gola prednosti (9:7), ali su i dopustile da Riječanke poravnaju. Drama je bila up posljednjih pola minute, gošće su imale napad za pobjedu, ali su izgubile loptu, a onda je Srdanović posl...

19. travanj 2024 18:12