Ostaložestoka konkurencija

Splićaninu Alduku 'oktanski grand prix': proglašen šampionom automobilizma za 2018. godinu, a pobijedio je u konkurenciji čak 700 vozača

29. siječnja 2019. - 17:33
111alduk

Jedini predstavnik Splita na nedavno održanom proglašenju najuspješnijih sudionika auto i karting-natjecanja za 2018. godinu bio je Ante Alduk, ujedno i prvak u ukupnom poretku u konkurenciji od čak sedam stotina svih automobilista u zemlji, što je svojevrsni "oktanski grand prix"!

Alduk, inače službeni član Auto-moto kluba "Dubrovnik racing", uz najznačajniji pehar na višesatnoj svečanosti održanoj u Domu kulture u Bakru, dobio je još dva manja, a iza 36-godišnjaka već je impresivan sportski životopis: dvostruki je prvak Hrvatske u grupi A, prvak je klase A8, osvojio je i drugo mjesto u Hrvatskoj na kružnim utrkama grupe 3, te drugo mjesto Grupe A u Prvenstvu CEZ-a (obuhvaća četrnaest zemalja srednjeeuropske zone), te posjeduje još nebrojeno drugih priznanja za auto i moto-sport....

18. travanj 2024 06:01