OstaloBULDOZI BEZ ZUBA Derbi susret 3. kola Regionalne ragbijaške lige

Rubelj načeo Mađare, Ursić ih dokrajčio

1. listopada 2011. - 19:49

Očekivano tvrda utakmica, vidi se da su Mađari iskusna momčad, ali još uvijek nedovoljno moćna da bi prekinula Nadin pobjedonosni niz.

Tvrdo se igralo u prvom poluvremenu, Splićani gostima nisu  dopuštali da se približe zoni od 22 metra. Vrlo vješto je mlada zadnja linija Ivančić – Grubišić – Žunić "hvatala" mađarske buldoge.

No nedostajalo je igre u napadu, brze lopte. Sve se uglavnom svodilo na dolaske u zonu šuta, te izvrsnu realizaciju Ivice Nina Rubelja.

Pala je koncentracija domaćima u nastavku, malo su popustili što su gosti iskoristili i pogocima Mathea, te pretvaranjima Janotke se približili na 15:14. Reagirao je trener domaćih Denis Puljiz, uveo iskusnog Vladu Ursića koji je preuzeo kontrolu utakmice, zatvorio prilaze prema, povukao igru prema naprijed i po...

13. lipanj 2024 18:30