Regionalna vaterpolska liga: splitski Mornar slavio u Beogradu, OVK POŠK poražen u Šapcu

Piše V.B.
11. studenog 2018. - 23:46
mornar_primorac9-271018

Iako su početkom treće četvrtine gubili 5:2, a početkom zadnje dionice i 7:5, vaterpolisti Mornar Brodospasa u Beogradu su protiv Crvene zvezde uzeli puni plijen! Poveli su domaćini i 8:7 na nešto više od dvije minute prije kraja, no golovi Živkovića i potom Pavlovića 48 sekundi prije isteka vremena donijeli su Splićanima preokret. Bilo je to ujedno i prvo vodstvo Mornara koji poslije četiri kola Regionalne lige ima devet bodova i nalazi se na trećoj poziciji ljestvice. Zvezda je jedina bez boda.

Dvije četvrtine Splićani su se u Šapcu dobro držali, a onda su u sljedeće dvije potonuli i doživjeli treći poraz u ligi.

Beograd i Šabac

CRVENA ZVEZDA - MORNAR BRODOSPAS 8:9 (2:1, 2:1, 2:3, 2:4)

Beograd, SC M.G. Muškatirović. A1 Triglav regionalna liga, 4. kolo. Suci:Obradović (Crna Gora) i Golijanin (Srbija).

CRVENA ZVEZDA: Kralj (5 obrana), Todorovski, Tankosić (4), Maksimović, Bursać (1), Perković, Vasić (2), Bitadze, Žeželj, Ilić, Popović (1), Šulc, Radović, Ljubenović.

MORNAR BS: Podrug (15 obrana), Pavić, Burić, R. Akrap, Vrdoljak (4), Ćalić (1), Solje, Krolo, Pavlović (1), Elez (1), Živković (1), D. Akrap, Butić (1).

Igrač više: C. Zvezda 4/11, Mornar BS 2/6.Peterci: C. Zvezda -, Mornar BS 1/1.

ŠABAC - OVK POŠK 12:6 (1:2, 3:1, 4:1, 4:2)

Šabac, Gradski bazen. A1 Triglav regionalna liga, 4.kolo.Suci:Savinović (Hrvatska) i Stanojević (Srbija).

ŠABAC: Pijetlović (8 obrana), Vitorović, Eraković, Marković (3), Repanović, Toholj (1), Velkić, Rogač (2), Lukić (1), Janković (3), Vučinić (2), Bolović, Ilić, Vasović.

OVK POŠK: Bratim, Sunara (4 obrane), Ostojić (1), Tonković, A. Divković, Čondić Kadmenović, Penava (2), Prižmić (1), Gadža, Bebić (1), M. Divković, Borovčić Kurir, Vuleta (1).

Igrač više: Šabac 4/12, OVK POŠK 2/5.Peterci: Šabac -, OVK POŠK 1/1.

16. rujan 2020 17:56