sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM

Ragbijaši Nade ostali bez jednog trofeja

Piše PSD.
5. rujna 2009. - 10:43

Ragbijaši splitske Nade ostali su bez jednog trofeja! Nije nikakva senzacija niti neregularnost, već najbolji ragbi klub na ovim prostorima više neće imati priliku osvojiti Interligu, jer je neće igrati.

U Nadi su odlučili da neće igrati natjecanje u kojem sudjeluju hrvatski i slovenski klubovi (bodovalo se i za PH) jer nema smisla igrati s osrednjim Slovencima kad već postoji Regionalna liga. Iz Interlige je istupila i Makarska rivijera koja će se okušati u Regionalnoj ligi, a ostali su Zagreb, Mladost, Ljubljana i Olimpija.

Prvenstvo Hrvatske sada će imati Prvu i Drugu ligu sa po pet klubova. U Prvoj će igrati Nada, Zagreb, Mladost, Makarska rivijera i prošlogodišnji prvak Druge lige Vilani-Krasica, a u Drugoj Sinj, Sisak, Zadar, Kneginec i Nada II. Regionalna liga imat će dv...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
23. lipanj 2026 21:59